BİZ

  • Zevkle üretir, zevkle çalışır, tekrar üretir, tekrar çalışırız ve işimizi mükemmel bir biçimde bitiririz.
  • Müşterimizi dinlemek, ihtiyaçlarını doğru anlamak temel yaklaşımımızdır.
  • Sunduğumuz otantik çözümler müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, kendine özgü, orijinal projelerdir.
  • Müşterilerimiz; önce çözüm ortağımız, sonra dostlarımızdır.
  • İşimize, emeğimizle beraber kalbimizi de verdiğimizden her bir projemiz bizim evimizdir.
  • Müşteriye sadakat ve sözünün eri olmak, müşterimiz ile ilişkimizin temel taşıdır.
  • Tasarımlarımızı mimari ve iç mimari disiplinleri bir arada harmanlayarak üretiriz.
  • Projelerimizi tasarlar, uygular, kontrol eder ve tamamıyla sahipleniriz. Müşterilerimizin tasarımlarımızda yaşarken hissettikleri memnuniyet bizim yaşam kaynağımızdır.
  • Beraber yol aldığımız ekip arkadaşlarımız ve proje çözüm ortaklarımız ile tasarım, uygulama ve imalat kontrollerini detayların tümüne hakim olarak eksiksizce tamamlarız.

Bahar Kalkavan; İç Mimar

Bilkent Üniversitesi, Turizm ve Otelcilik Bölmü'nü bitirdikten sonra The American University, Washington, DC'de işletme eğitimini tamamladı. Bir müddet finans sektöründe çalıştıktan sonra, üniversite sınavına tekrar girip Kadir Has Universitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü'nü kazanıp, okulu fakülte birincisi olarak bitirdi ve aile firmasında yer alarak sektörde çalışmaya başladı. 2016 senesinden beri AHK Matisse Tasarım Mimarlık'ta yönetici ortak olarak çalışıyor.

Hüseyin Yasin Sönmez; Mimar

Mimar Sinan Universitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü'nü başarı ile tamamlamadan hemen önce çalışma hayatına atılıp Midek Mingü Mimarlık'ta mimar olarak çalışmaya başladı. 8 senelik önce proje, sonra da şantiye tecrübesinden sonra Manifesto Mimarlık'ta kurucu ortak olarak çalışmaya devam etti.

2016 senesinden beri AHK Matisse Tasarım Mimarlık'ta yönetici ortak olarak çalışıyor.

Nilüfer Güngör; Mimar

Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü'nü bitirdikten hemen sonra Odak Mimarlık, ERG Mimarlık ve Manifesto Mimarlık gibi çeşitli firmalarda mimar olarak çalışmıştır. Proje ve şantiye tecrübesini 3D bilgisi ile destekleyerek projeleri hayata geçirme aşamasında AHK Matisse Tasarım Mimarlık ekibinin bir parçasıdır.